נתקלתם ברטיבות מעל הפנלים בדירה או לחילופין חשבון צריכת מים מנופח, או שעון המים מסתובב גם כשאין שימוש כלל בדירה. 

 

אנחנו מתמחים באיתור דליפות ופיצוצי מים בתוך הדירה ומחוץ לדירה גם בקווים ראשים ובקטרים גדולים בעזרת מכשור חדיש , מצלמות טרמיות, מכשור להחדרת גז בעל תו תקן למי שתיה לצנרת המים , ולאיתור דליפות, מצלמה לצילום קווי ביוב. ניתן גם לקבל דוח מסודר המקרים מסוימים בבנין קומות כאשר השכנים מתלוננים על דליפות מים 

 

מה הייחודי אצלנו?

לאחר איתור ומציאת התקלה יש אפשרות שקיימת אך ורק אצלנו (לעומת חברות איתור אחרות) שירות תיקון התקלה או פיצוץ המים על ידינו ולא כמו בחברות אחרות באותו תחום שפשוט מסמנים את מיקום התקלה בלי לתקן​.

תחומי התמחות

איתור דליפות מים ופיצוצים בדירה ומחוצה לה​

בירשותינו ביובית ניידת שניתן להעזר בה במיקרים של : סתימות קשות, בשוחות הביוב שטיפת קווי ביוב במצבים של היצטברות שומנים בקו  שטיפת קווי ביוב בלחץ ליפני טופס 4 לוילות ולמיבנים.

 

 ניתקלתם בסתימות חוזרות ונישנות בבית ומיחוץ לבית ?

בירשותינו דיזות מיוחדות וכלים נוספים להשמדת שורשים לקווי הביוב ומרזבים סתומים ולחלופין – פסולת בניה בצנרת הביוב.    ​

שירותי ביובית ושטיפת קווי ביוב בלחץ גבוה​

ברשותנו מצלמות לצילום קווי ביוב, שנצרכים לשימוש במקרים של סתימות חוזרות ונישנות במערכת הביוב, בדיקת דליפות מים הנובעים ממערכת הביוב, צילום קווי ביוב ליפני כניסה לדירה חדשה כדאי לוודות את תקינות מערכת הביוב בדירה ליפני חתימת קבלת הדירה, ניתן גם לקבל תצלום וידיאו על USB של מערכת הביוב, או תקלות שניצפו  במהלך הצילום.   ​

צילום קווי ביוב וכשלים במערכת הביוב​

 שיקום צנרת ביוב לקויה או שבר, חור, סדק דולף תיקון מקומי בשיטת אל הרס תיקון פנים צינור בעזרת התזת שרפים מיוחדים ותיקונים לתיקוני צנרת כמו כן, פאצ'ים במצב של צינור שבור, חור בצינור, או חדירת שורשים.

 

כמו כן אנחנו מספקים ומתקינים משאבות טבולות איכותיות בלבד  במרטפים   ובימקומות נמוכים. ומשאבות להגברת לחץ המים בדירות כשצריך להגביר את לחץ המים. 

 ​

שיקום צנרת ביוב ומים​

בס"ד​